מחיר אשראי רגיל:
970.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ראוטר גיימינג איכותי מבית ASUS במהירות כוללת של עד 6500Mbps, בתקנים 802.11be/ax/ac/a/b/g/n ותמיכה ב-Dual Band.
| תקופת אחריות | 3 שנים, תמיכה ושירות על ידי היבואן הרשמי אסוס ישראל 03-3741339 |
|---|---|
| יצרן נתב | Asus |
| תקן WIFI | WiFi 7 |
| תקן רשת | IEEE 802.11a |
| Product Segment | BE6500 ultimate BE performance : 688+5764 Mbps |
| קצב נתונים WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): up to 688 Mbps |
| אנטנה | External fixed antenna x 6 |
| שידור / קבלה | 2.4GHz 2×2 |
| מעבד | 1.5GHz Quad-core Processor |
| זיכרון | 256MB Flash and 1GB RAM |
| Boosts Speed | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) |
| פעולת תדר | 2.4GHz |
| מצב הפעלה | Wireless Router Mode |
| חיבורים ויציאות | 1x 2.5GbE for WAN |
| כפתורים | WPS Button, Reset Button, Power Button |
| הצפנה | AiProtection |
| מחוון LED | WAN(Internet) x1 |
| חשמל | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) |
| תכולת אריזה | TUF-BE6500 dual-band gaming router |
| קישור לאתר היצרן |