מחיר אשראי רגיל:
1,870.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ראוטר גיימינג איכותי מבית ASUS במהירות כוללת של עד 11000Mbps, בתקנים 802.11ax/ac/a/b/g/n ותמיכה ב-Tri-Band.
| תקופת אחריות | 3 שנים, תמיכה ושירות על ידי היבואן הרשמי אסוס ישראל 03-3741339 |
|---|---|
| יצרן נתב | Asus |
| תקן WIFI | WiFi 6E |
| תקן רשת | WiFi 6 (802.11ax) |
| Product Segment | AXE11000 ultimate AX/AXE performance |
| קצב נתונים WiFi | 2.4GHz AX: 4×4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, up to 1148Mbps |
| אנטנה | External antenna x 8 |
| שידור / קבלה | 2.4GHz 4×4 |
| מעבד | 1.8GHz quad-core processor |
| זיכרון | 256MB NAND flash and 1GB DDR3 SDRAM |
| Boosts Speed | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) .The 160MHz bandwidth may be unavailable in the 5GHz band in some regions / countries due to regulatory restrictions* |
| פעולת תדר | Tri-band Wi-Fi: 2.4 GHz / 5 GHz / 6GHz |
| מצב הפעלה | Router(AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge |
| חיבורים ויציאות | RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1 |
| כפתורים | WPS Button, Reset Button, Power Switch, WiFi on/off Button, Boost Key Button |
| הצפנה | :WiFi Encryption |
| מחוון LED | Power x 1 |
| חשמל | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) |
| תכולת אריזה | GT-AXE11000 WiFi Gaming Router |
| קישור לאתר היצרן | https://rog.asus.com/networking/rog-rapture-gt-axe11000-model/ |