מחיר אשראי רגיל:
570.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור נוזלי איכותי מבית Zalman, רדיאטור של 360mm הכולל שלושה מאוררים של 120mm ARGB, כולל מסך LCD המציג טמפרטורת מערכת.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | Zalman |
| סוג קירור | קירור נוזלי |
| גודל קירור | x3 120mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 320W |
| תאורה | ARGB |
| גודל מאורר | 120mm |
| מספר מאוררים | 3 |
| גודל רדיאטור במ"מ | 360mm |
| מידות | 120x 397 x 27(H)mm |
| קישור לאתר היצרן |