מחיר אשראי רגיל:
140.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית !Be Quiet, גודל מאוורר 92mm.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | !Be Quiet |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 92mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 130W |
| גודל מאורר | 92mm |
| מידות | Overall dimensions without mounting material (L x W x H), (mm) 58 x 97 x 135 |
| קישור לאתר היצרן |