מחיר אשראי רגיל:
390.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Cooler Master בהספק של 800W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Cooler Master |
| הספק ספק כוח | 800W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | ATX 24 Pin X1 |
| סוג מאוורר | 120mm fan |
| מידות | 140x 150 x 86 mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 800W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |