מחיר אשראי רגיל:
209.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Antec בהספק של 750W.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | שנתיים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | None 80Plus |
| מחברי כבלים | x1 MB 24(20+4) Pin |
| מאוורר שקט | 120mm Silent Fans – Low noise fan |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |