| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | 1StPlayer |
| הספק ספק כוח | 600W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus |
| מחברי כבלים | Main Power Connector (20+4)Pin x1 |
| סוג מאוורר | 120mm hydraulic bearing |
| מידות | 140x150x86 mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 600W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |