מחיר אשראי רגיל:
741.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Lian-Li בהספק של 1200W ונצילות של 80Plus Gold.
ניתן להזמנה מראש
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Lian-Li |
| הספק ספק כוח | 1200W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 1x 24/20-Pin motherboard connector (620mm) x1pcs |
| סוג מאוורר | 120mm FDB Fan |
| מידות | (H) 182mm (D) X 86mm (W) X 150mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1200W |
| צבע ספק כוח | לבן |
| קישור לאתר היצרן |