מחיר אשראי רגיל:
380.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מעבד אינטל i3 מותאם לתושבת LGA1700, בעל 4 ליבות במהירות מירבית של עד 4.7GHz ועם 12MB זיכרון מטמון.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים |
|---|---|
| יצרן מעבד | Intel |
| מעבד | Intel i3 |
| דור המעבד | Gen 14 |
| תושבת מעבד | LGA 1700 |
| סוג מעבד | Tray |
| תדר שעון התחלתי | 3.5GHz |
| תדר שעון מקסימלי | 4.7GHz |
| ליבות | 4 ליבות ביצועים |
| מספר תהליכונים (Threads) | 8 |
| זכרון מטמון (Cache) | :Cache |
| ליבה גרפית | ללא |
| TDP מינימלי | 58W |
| קישור לאתר היצרן |