מחיר אשראי רגיל:
3,179.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן מסך | Dell |
| גודל מסך | "31.5 |
| רזולוציה | 3840×2160 – 4K UHD |
| פאנל | OLED |
| קצב ריענון | 120Hz |
| זמן תגובה | 0.03ms |
| תצורת מסך | 16:9 |
| בהירות מסך | 250cd/m2 |
| רמקולים מובנים | כולל |
| חיבורי מסך | :Video port :USB port |
| תכונות מסך | Narrow Bezel |
| תקן VESA | 100x100mm |
| צבע | כסוף |
| מידות | :Height :Height with Stand Weight (Approximate) :Extended Height with Stand :Bezel Width (Left) :Stand Width |
| קישור לאתר היצרן |