מחיר אשראי רגיל:
2,950.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ניתן להזמנה מראש
| תקופת אחריות | 3 שנים |
|---|---|
| מק"ט יצרן | 32GR93U-B |
| גודל מסך באינצ' | 32" |
| סוגי מחברים | HDMI \ DisplayPort \ Headphone |
| Adaptive Sync Technology | NVIDIA G-Sync \ AMD FreeSync \ Flicker Free \ FreeSync \ Eye Protection \ Picture-By-Picture |
| סוג פנל | IPS |
| בהירות (cd/m²) | 400 |
| זמן תגובה | 1ms |
| רזולוציה | 2K QHD |
| קצב רענון | 144Hz |
| תצורת מסך | שטוח |
| ניגודיות | 1:1000 |
| יחס גובה רוחב | 16:9 |
| רמקולים | ללא |
| VESA | 100×100 |
| צבע | שחור |
| קיצור לאתר היצרן |