מחיר אשראי רגיל:
2,990.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
המלאי אזל
| תקופת אחריות | שנה על ידי יבואן רשמי מור לוי טכנולוגיות בע"מ |
|---|---|
| גודל מסך באינצ' | 15.6 |
| רזולוציית מסך | FHD IPS 1920 x 1080 |
| קצב רענון מסך ב-HZ | 144 |
| סוג מסך | ANTI GLARE מאט |
| מעבד | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| נפח אחסון | 512GB NVME GEN4 |
| נפח זכרון | 16GB DDR5 |
| מאיץ גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 4GB GDDR6 |
| כונן אופטי | ללא |
| מקלדת מוארת | כן RGB |
| מערכת הפעלה | FreeDOS |
| מצלמת רשת | 720P |
| יציאת מסך | HDMI |
| חיבור רשת קווי | 100/1000 |
| סוג וויי-פיי | WIFI 6 802.11AX 2X2 |
| בלוטות | BT 5.3 |
| כניסת USB | USB3 + USB3 type C |
| מסך מגע | לא |
| משקל | 2.3Kg |
| צבע | אפור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a15/ |
