מחיר אשראי רגיל:
365.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
| תקופת אחריות | שנתיים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini-ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | Internal 3.5" Drive Bays: 2 |
| חריצי הרחבה | :Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | USB 3.1 Type C, USB 3.0, Audio in/out |
| מערכת קירור | :Radiator Compatibility |
| מידות | 453mm x 230mm x 466mm |
| משקל | 9Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Corsair |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, Mini ITX, E-ATX |
| צבע מארז | שחור |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
