מחיר אשראי רגיל:
315.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מארז מחשב Mid Tower איכותי מבית Antec, הבנוי בצורת אקווריום המאפשר צפייה פנורמית של כל חלקי המחשב ובעל תאורת ARGB.
| תקופת אחריות | שנה על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX, Micro-ATX, ITX |
| תצורה | Mid Tower |
| מפרצי כוננים | 2/1 3.5" /2.5" |
| חריצי הרחבה | 7 Expansion Slots |
| חיבורים ויציאות | Power, LED On/Off button, USB 3.0 x 1, Type-C 3.2 Gen 2 x 1, Headphone/Mic Combo Jack |
| מערכת קירור | Radiator Support |
| מידות | 432X210X486mm (DWH) |
| משקל | 7.1Kg |
| קישור לאתר יצרן | |
| יצרן מארז | Antec |
| סוג מארז | ATX, Micro-ATX, ITX |
| צבע מארז | לבן |
| תמיכת רדיאטור | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |







