מחיר אשראי רגיל:
5,750.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5080 איכותי מבית PNY עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | One 16-Pin (One 16-pin to Three 8-pin) |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 256bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Base Clock Speed 2300 MHz |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות תצוגה | DisplayPort 2.1b x3 |
| דרישת ספק כוח | 850W |
| מידות | 12.94in 5.42in x 2.35in |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.pny.com/geforce-rtx-5080-models?sku=VCG508016TFXPB1-O |