מחיר אשראי רגיל:
1,475.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 איכותי מבית MSI עם זיכרון של 8GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| זיכרון | 8GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x PCIe 8-pin cables |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Extreme Performance: 2640 MHz (MSI Center) |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות תצוגה | DisplayPort x 3 (v2.1b) |
| דרישת ספק כוח | 550W |
| מידות | Card Dimension (mm) 248 x 135 x 41 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x8 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-8G-GAMING-OC |