מחיר אשראי רגיל:
1,820.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 Ti איכותי מבית Gigabyte עם זיכרון של 8GB.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 TI |
| זיכרון | 8GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x PCIe 8-pin cables |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2572MHz |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 650W |
| מידות | L=208 W=120 H=40 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x 16 |
| קישור לאתר היצרן |