מחיר אשראי רגיל:
11,700.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5090 איכותי מבית Gainward עם זיכרון של 32GB.
ניתן להזמנה מראש
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 |
| זיכרון | 32GB |
| חיבורים לספק כוח | 16pin-x1 |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 512bits |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2407MHz (Boost) |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 1000W |
| מידות | 331.9x 145.6 x 69.9 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=1225&tab=ov&lang=en |