מחיר אשראי רגיל:
265.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Antec בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Bronze.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Antec |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Bronze |
| מחברי כבלים | x1 MB 24(20+4) Pin |
| מאוורר שקט | 120mm Silence Fan |
| מידות ומשקל | L=140 W=150 H=86 |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |