מחיר אשראי רגיל:
290.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Corsair בהספק של 650W ונצילות של 80Plus Bronze.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Corsair |
| הספק ספק כוח | 650W |
| מחברי כבלים | 1x ATX (24-pin) |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Bronze |
| סוג מאוורר | 120mm low-noise cooling fan |
| מידות ומשקל | L=150 W=125 H=86 |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |