מחיר אשראי רגיל:
3,580.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מעבד AMD מסדרת Ryzen 9 לתושבת AM5, בעל 16 ליבות, במהירות ליבה של עד 5.6GHz ועם 192MB זיכרון מטמון.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים |
|---|---|
| יצרן מעבד | AMD |
| מעבד | Ryzen 9 |
| דור המעבד | Zen 5 |
| תושבת מעבד | AM5 |
| סוג מעבד | Tray |
| תדר שעון התחלתי | 4.3GHz |
| תדר שעון מקסימלי | 5.6GHz |
| ליבות | 16 |
| מספר תהליכונים (Threads) | 32 |
| זכרון מטמון (Cache) | :L1 Cache :L2 Cache :L3 Cache |
| ליבה גרפית | :Graphics Model :Graphics Core Count :Graphics Frequency :USB Type-C® DisplayPort™ Alternate Mode |
| TDP מקסימלי | 200W |
| קירור למעבד | ללא |
| קישור לאתר היצרן |