מחיר אשראי רגיל:
2,145.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RX 9060 XT איכותי מבית Gigabyte עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | Radeon RX 9060 XT |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x 8-pin |
| סוג זיכרון | GDDR6 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Boost Clock* : up to 3320 MHz (Reference card: 3130 MHz) |
| מסכים | חיבור לעד 3 מסכים |
| יציאות תצוגה | DisplayPort 2.1a x2 |
| דרישת ספק כוח | 450W |
| מידות | L=281 W=118 H=40 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R906XGAMINGOCICE-16GD |