מחיר אשראי רגיל:
180.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
קירור איכותי למעבד מבית Cooler Master, גודל מאוורר 120mm.
| תקופת אחריות | שנה על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן קירור מעבד | Cooler Master |
| סוג קירור | קירור אוויר |
| גודל קירור | 120mm |
| תושבת | 115X, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| TDP ב Watt | עד ל- 240W |
| מידות | 133x 114 x 161 mm, 5.2 x 4.5 x 6.3 inch |
| קישור לאתר היצרן | https://www.coolermaster.com/en-global/products/v4-alpha-3dhp-black.html |