מחיר אשראי רגיל:
219.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח איכותי מבית Super Flower בהספק של 650W ונצילות של 80Plus Bronze.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| הערה חשובה! | שימו לב: ספק כח זה מגיע ללא כבל חשמל. |
| יצרן ספק כוח | Super Flower |
| הספק ספק כוח | 650W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Bronze |
| מחברי כבלים | x1 20+4Pin |
| סוג מאוורר | 120mm Sleeve Fan |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.super-flower.com.tw/en/products/zillion-db-650w-20240312120819 |