מחיר אשראי רגיל:
525.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית 1StPlayer בהספק של 750W ונצילות של 80Plus Platinum.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | 1StPlayer |
| הספק ספק כוח | 750W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Platinum |
| מחברי כבלים | x1 ATX Cable 24-pin (MB) 300mm 300mm |
| סוג מאוורר | 80mm hydraulic bearing |
| מידות | 120x100x63.5 mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 750W |
| צבע ספק כוח | לבן |
| קישור לאתר היצרן |