מחיר אשראי רגיל:
1,860.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית SilverStone בהספק של 1650W ונצילות של 80Plus Titanium.
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי יבואן רשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | SilverStone |
| הספק ספק כוח | 1650W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Titanium |
| מחברי כבלים | 1x 24 / 20-Pin motherboard connector |
| סוג מאוורר | Silent 135mm FDB fan |
| מידות | 150mm (W) x 86mm (H) x 180mm (D) |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1650W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן | https://www.silverstonetek.com/en/product/info/power-supplies/zu1650r_tm/ |