מחיר אשראי רגיל:
505.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Super Flower בהספק של 1000W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Super Flower |
| הספק ספק כוח | 1000W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 20+4Pin One Cable (600mm) |
| סוג מאוורר | 12cm PWM FDB FAN |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1000W |
| מידות | 130mm(L) x 150mm(W) x 86mm(H) |
| צבע ספק כוח | לבן |
| קישור לאתר היצרן | https://www.super-flower.com.tw/en/products/leaedex-v-gold-pro-1000w-wh#desc_section_2 |