מחיר אשראי רגיל:
6,710.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5080 איכותי מבית Asus עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x 16-pin |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 256bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | OC mode: 2730 MHz |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות תצוגה | Yes x 2 (Native HDMI 2.1b) |
| דרישת ספק כוח | 850W |
| מידות | 348x 146 x 72 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/tuf-gaming/tuf-rtx5080-o16g-gaming/ |