מחיר אשראי רגיל:
3,920.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5070 Ti איכותי מבית Leadtek עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070Ti |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 16pin x 1 (ATX 3.1 PSU recommended) |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 256bits |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Base clock: 2.3 GHz |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות תצוגה | 1x HDMI(2.1) |
| דרישת ספק כוח | 750W |
| מידות | 316.5mm (length) 130mm (height) 72.6mm (thickness) |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express® Gen 5 |
| קישור לאתר היצרן |