מחיר אשראי רגיל:
555.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית 1StPlayer בהספק של 850W ונצילות של 80Plus Gold.
| תקופת אחריות | 7 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | 1StPlayer |
| הספק ספק כוח | 850W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | Main Power Connector (20+4)Pin x1 |
| סוג מאוורר | 80mm hydraulic bearing |
| מידות | 120x100x63.5 mm |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 850W |
| צבע ספק כוח | שחור |
| קישור לאתר היצרן |