מחיר אשראי רגיל:
1,750.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 Ti איכותי מבית MSI עם זיכרון של 8GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti |
| זיכרון | 8GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x PCIe 8-pin cables |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center) |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 600W |
| מידות | 227x126x41mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| קישור לאתר היצרן | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-Ti-8G-VENTUS-2X-OC-PLUS/Overview |