מחיר אשראי רגיל:
2,850.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 Ti איכותי מבית Gainward עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 1x 8-pin |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2662MHz (Boost) |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 600W |
| מידות | 291.9x 116.5 x 41.3 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן |