מחיר אשראי רגיל:
575.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
מעבד AMD מסדרת Ryzen 5 לתושבת AM5, בעל 6 ליבות, במהירות ליבה של עד 4.7GHz ועם 32MB זיכרון מטמון.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים |
|---|---|
| יצרן מעבד | AMD |
| מעבד | Ryzen 5 |
| דור המעבד | Zen 4 |
| תושבת מעבד | AM5 |
| סוג מעבד | Tray |
| תדר שעון התחלתי | 3.7GHz |
| תדר שעון מקסימלי | Up to 4.7GHz |
| ליבות | 6 |
| מספר תהליכונים (Threads) | 12 |
| זכרון מטמון (Cache) | :L1 Cache :L2 Cache :L3 Cache |
| ליבה גרפית | ללא (מחייב כ.מסך בנפרד) |
| TDP מקסימלי | 65W |
| קירור למעבד | ללא |
| קישור לאתר היצרן | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/7000-series/amd-ryzen-5-7400f.html |
| Ram Memory | DDR5 |
| Socket | AM5 |