מחיר אשראי רגיל:
2,795.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5070 איכותי מבית PNY עם זיכרון של 12GB.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 |
| זיכרון | 12GB |
| חיבורים לספק כוח | One 16-pin (One 16-pin to Two 8-pin) |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 192bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2160Mhz |
| מסכים | חיבור לעד 4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 650W |
| מידות | 11.80x 4.73" x1.9"; 2.4 Slot |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן |