מחיר אשראי רגיל:
7,270.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5070 Ti איכותי מבית Zotac עם זיכרון של 16GB.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070Ti |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 12VHPWR |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 256bits |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2572MHz |
| מסכים | חיבור ל4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 750W |
| מידות | "332.1mm x 137.5mm x 69.6mm / 13.1" x 5.4" x 2.7 |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x 16 |
| קישור לאתר היצרן |