מחיר אשראי רגיל:
730.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
ספק כוח מודולרי איכותי מבית Antec בהספק של 1300W ונצילות של 80Plus Gold.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 5 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| יצרן ספק כוח | Antec |
| הספק ספק כוח | 1300W |
| נצילות ספק כוח | 80Plus Gold |
| מחברי כבלים | 1x 24(20+4)pin MB |
| מאוורר שקט | 120mm FDB Silent Fan |
| תכולת החבילה | – ספק כוח 1300W |
| מידות ומשקל | L=140 W=150 H=86 |
| קישור לאתר היצרן |