מחיר אשראי רגיל:
1,960.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5060 Ti איכותי מבית Inno3D עם זיכרון של 8GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מעבד גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 TI |
| זיכרון | 8GB |
| חיבורים לספק כוח | 1×8-pin |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 128bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | Boost Clock (MHz) |
| מסכים | חיבור ל4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 650W |
| מידות | L=250 H=116 W=41mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x 16 |
| קישור לאתר היצרן | https://inno3d.com/product/inno3d-geforce-rtx-5060-ti-8gb-twin-x2-oc#key-features |
| יצרן כרטיס מסך | Inno3d |
| מבוסס כרטיס מסך | Nvidia |
| כרטיס מסך | RTX 5060 TI |
| זיכרון כרטיס מסך | 8GB |
| ערכת שבבים | GeForce |