מחיר אשראי רגיל:
2,950.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RX 9070 איכותי מבית Gigabyte עם זיכרון של 16GB.
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | Radeon™ RX 9070 XT |
| זיכרון | 16GB |
| חיבורים לספק כוח | 8pin*2 |
| סוג זיכרון | GDDR6 |
| ממשק זיכרון | 256bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | TBD |
| מספר מסכים שניתן לחבר | 4 |
| יציאות HDMI | 2 |
| יציאות Display Port | 2 |
| דרישת ספק כוח | 750W |
| מידות | L=288 W=132 H=50 mm |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x 16 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.gigabyte.com/us/Graphics-Card/GV-R9070GAMING-OC-16GD#kf |