מחיר אשראי רגיל:
14,900.00 ₪
מחיר מזומן / העברה בנקאית:
כרטיס מסך RTX 5090 איכותי מבית Zotac עם זיכרון של 32GB.
המלאי אזל
| תקופת אחריות | 3 שנים על ידי היבואן הרשמי |
|---|---|
| מנוע גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 |
| זיכרון | 32GB |
| חיבורים לספק כוח | 4x 8-pin-to-16-pin cable |
| סוג זיכרון | GDDR7 |
| ממשק זיכרון | 512bit |
| מהירות מעבד ב-MHZ | 2407 |
| מסכים | חיבור ל4 מסכים |
| יציאות HDMI | 1 |
| יציאות Display Port | 3 |
| דרישת ספק כוח | 1000W |
| מידות | "329.7mm x 137.8mm x 67.8mm / 13" x 5.4" x 2.7 |
| ממשק כרטיס מסך | PCI Express 5.0 x16 |
| קישור לאתר היצרן | https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-5090-solid#spec |